KOMPLEXNÁ ANALÝZA

ČO PONÚKAME ?

Dostanete komplexnú analýzu, na Vaše stránky sa pozrieme z pohľadu užívateľa (potencionálneho zákazníka), ale aj z pohľadu vyhľadávača, aby sme odstránili nedostatky potrebné pre Váš osobný rast dosahovania dlhodobých prosperujúcich výsledkov.

Pomocou analýzy zisťujeme viaceré nedostatky, ktoré majú súčasne eshopy. Najčastejšou príčinou je používanie lacných eshopových riešení.

Postavíme vám stratégiu s reálnymi výsledkami, ktoré sa budu odvíjať od vašich osobných nárokov, konkurencie a súčastného stavu webovej stránky.

S vašou spoluprácou a požiadavkami navrhneme vhodné kľúčové slova a frázy, ktoré budu mať pre vás prínos, a následné prispôsobíme obsah stránky vzhľadom na kľúčové slova. Analyzujeme najväčšiu konkurenciu vo vašom podnikaní, zistíme ich spätné odkazy a nájdeme nové príležitosti získavania odkazov pre váš rast.

PRÍSTUPNOSŤ

Neokrádajte sa o svojich zákazníkov, ktorých odradí neprehľadný web, pomôžeme vám vytvoriť responzivný dizajn, ktorý spolupracuje so všetkými asistívnymi technológiami.

Viac o prístupnosti: Prístupnosť

– analyzujeme a odstránime chyby v zdrojovom kóde stránky
– zabezpečíme Vám reálne štatistiky o správaní návštevníkov stránok
– zameriame sa na prístupnosť stránky
– prispôsobíme a prípadne vytvoríme obsah

TIP PRE VÁS: webhosting a technická podpora web stránka zadarmo

Komplexná analýza: od 100€

Vyplnte nasledujúce polia