KOMPLEXNÉ SEO

Výrazne zvýšenie pozícií a návštevnosti webovej stránky v konkurenčnom segmente si vyžaduje hĺbkovú analýzu.

KOMPLEXNÁ ANALÝZA

Začneme komplexnou analýzou stránky, pozrieme sa na vašu stránku rovnako z pohľadu vyhľadávača a používateľa aby sme odstránili problémy, ktoré vám bránili dosahovať lepšie výsledky.

– analyzujeme vašu konkurencie a zvolíme správnu stratégiu
– s vašou spoluprácou vyberieme vhodné kľúčové slová a frázy
– pomôžeme Vám odstrániť nedostatky v kóde stránky
– zabezpečíme reálne štatistiky o správaní návštevníkov stránok

Viac o komplexnej analýze: Komplexná analýza

PRÍSTUPNOSŤ

Netreba zabúdať aj na užívateľov ktorý prichádzajú pomocou mobilných zariadení a tabletov. V súčastnosti je ich až 40% zo všetkých návštev čo je alarmujúce množstvo. Pomôžeme vám vytvoriť responzivný dizajn.

Viac o prístupnosti: Prístupnosť

LINKBUILDING

Treba zobrať do úvahy že bežné odkazy nemajú pre vyhľadávače rovnakú váhu, ako to bolo v minulosti. Tisícky odkazov, ktoré ponúkajú rôzne agentúry vám skôr uškodia. My sa zameriavame len na tematické odkazy, ktoré majú pre Vás prínos. Pomocou kvalitne zvládnutého linkbuidlingu vám zabezpečíme dlhodobé efektívne výsledky v google, získame nové kvalitné spätné odkazy na vaše webové stránky.

Viac o linkbuildingu: Linkbuilding

CONTENT MARKETING

Netreba zabúdať na dôležitú časť zvládnutia úspešného marketingu. Veľmi často môže zavážiť pri rozhodovaní o nákupe produktu, služby nedostatok informácii alebo zla kvalita spracovania obsahu stránky. My Vám zabezpečíme kvalitné a predovšetkým originálne texty s ktorými budete komunikovať so zákazníkmi, budu im odpovedať na všetky ich problémy a otázky.

Viac o content marketingu: Content Marketing

Odporúčame internetový marketing od našej spoločnosti visibly.sk

Firemný web: od 250€ E-shop: od 350€

Vyplnte nasledujúce polia