LINKBUILDING

Pomocou kvalitne zvládnutého linkbuidlingu si zabezpečíte dlhodobé efektívne výsledky v google.

ČO JE TO LINKBUILDING?

Linkbuilding je forma získavania spätných odkazov z rôznych online zdrojov. Pomocou dlhodobého a kvalitného linkbuildingu získate pridelenú hodnotu a postupné Vaše kľúčové slova rastú vo výsledkoch vyhľadávania.

NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Dôležite pri budovaní odkazového profilu je prirodzenosť ak sa chcete vyhnúť akejkoľvek penalizácie od vyhľadávača google. Naši špecialisti využívajú dlhoročné overené techniky, ktoré spĺňajú všetky pravidla popredných vyhľadávačoch, ako je napríklad google. Dôraz kladieme aby boli odkazy tematické, kvalitné s vysokým PageRankom a aby netvorili tkz. link farmy. Odkazy získavame napríklad zdieľaním na sociálnych sieti, výmenou odkazov, alebo vložením do tematických článkov.

REGISTRÁCIA DO KATALÓGOV

Vašu stránku na začiatku zaregistrujeme do popredných katalógov pomocou, ktorých získate hneď niekoľko kvalitných odkazov z autoritatívnych serverov.

VÝMENA ODKAZOV

Výmena odkazov je stále veľmi dôležitá, ale je potrebné dávať pozor, kde odkazy umiestňujete.
Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam dosahujeme pomocou kvalitnej výmeny odkazov dlhodobé popredné výsledky.

ODKAZY ZO SOCIÁLNYCH SIETÍ

Sociálne siete sú čo raz dôležitejším faktorom pre vyhľadávače. Pokiaľ vlastníte napríklad skupiny na facebooku, tak občasným zdieľaním obsahu vašej stránky si určíte prilepšíte aj z pohľadu google.

Naši špecialisti využívajú desiatky spôsobov získavania spätných odkazov.

Firemný web: od 100€ E-shop: od 150€

Vyplnte nasledujúce polia