PPC REKLAMA

V súčasností takmer každá činnosť na internete začína zadaním slov do vyhľadávača. Ak chceme nájsť dobrú reštauráciu, fitness centrum alebo stavebnú spoločnosť, tak všetko nájdeme pomocou vyhľadávačov. Konkurencia na internete spôsobila, že sa pri konkrétnom vyhľadávaní nemusí zobraziť na popredných priečkach práve Vaša spoločnosť a tým môžete stratiť možného zákazníka. Riešením je PPC reklama, ktorá zobrazí Vašu spoločnosť pred prirodzenými výsledkami vyhľadávania.

PPC reklama z anglického pay per click (platba za klik) je druh internetovej reklamy, pri ktorej inzerujúca spoločnosť platí až za kliknutie na reklamu. Najväčším prevádzkovateľom PPC reklamy je spoločnosť Google a služba sa nazýva Google AdWords. Medzi známe služby patrí aj Sklik od spločnosti Seznam.cz.

Naším cieľom je zabezpečiť, aby sa Vaša PPC reklama zobrazovala na čo najkonkrétnejšie kľúčové slová a za čo najnižšiu cenu za kliknutie. Na začiatku analyzujeme každé kľúčové slovo z Vašej webovej stránky alebo internetového obchodu. Analyzované kľúčové slová pridelíme do reklamných skupín, ktoré s precíznosťou pripravujeme, aby zobrazená reklama nezavádzala, ale aby pritiahla nových zákazníkov.

Pravidelná analýza úspešnosti a inovovanie už bežiacich reklamných kampaní sú u nás samozrejmosťou.

Správa ppc reklamy: od 100€

Vyplnte nasledujúce polia