TVORBA WWW STRÁNKY

Rýchly spôsob života, nové technológie a pohodlný spôsob života docielili, že všetko začína hľadaním na internete. Tomuto spôsobu života sa musia prispôsobiť spoločnosti, ktoré vznikli teraz, rovnako spoločnosti s dlhoročnou históriou.

Príprava a proces preniknutia do sveta internetu nie je jednoduchý, a preto Vám stým radi pomôžeme. Celý proces od prípravy po spustenie internetovej stránky zvládneme za Vás a samozrejme podľa Vašich predstav.

Tvorba www stránok zahŕňa:

PRVOTNÁ KONZULTÁCIA A ANALÝZA

Vzájomnou komunikáciou načrtneme ciele, ktoré ma www stránka spĺňať a dohodneme sa na celom procese sprácovania. Neponúkame len tvorbu www stránok, ako kvantum firiem, ale u nás dostanete presne to čo očakávate, analyzujeme konkurenciu, pripravíme štruktúru stránky a definujeme si ciele, ktoré by www stránka mala spĺňať.

GRAFICKÉ SPRACOVANIE

Grafické spracovanie je jeden z najdôležitejších krokov, pretože je prvým pohľadom na www stránku Vašej spoločnosti. Na začiatok pripravíme grafické spracovanie možnosti, ako by mohla Vaša stránka vyzerať. Grafické spracovanie sa snažíme prispôsobiť Vaším predstavám a zároveň prispôsobiť najnovším trendom.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE

Kompletne pripravené grafické spracovanie prevedie do kódu. Dbáme, aby všetky stránky boli prístupne pre všetkých užívateľov, preto je pre nás dôležitá prístupnosť. Responzivný dizajn zaručí, že stránky budú prístupne každému užívateľovi bez ohľadu na využité technológie na prezeranie stránok.

V prípade záujmu zabezpečíme hosting a doménové meno, ktoré bude unikátne a presne spĺňať požiadavky Vašej www stránky.

BUDOVANIE ONLINE IDENTITY

Vytvorením www stránky naša spolupráca nekončí, môžeme pre Vás zabezpečiť kompletný marketing od budovania kvalitného a predovšetkým originálneho obsahu až po linkbuilding a správu PPC kampani. Pripravíme pre Vás najlepšie riešenie na predaj prostredníctvom internetu.

Viac o online identite: Online identita

Prípadne vyskúšajte náš nový projekt tvorba web stránok od visibly.sk

Firemný web: od 150€ Www na mieru: od 200€ E-shop: od 300€

TIP PRE VÁS: EuroZoznam je kvalitný slovenský online katalóg stránok pre profesionálov.

Vyplnte nasledujúce polia