Google autorstvo aktualizácia

Máte vo vašom firemnom blogu množstvo kvalitného obsahu, chcete si budovať vašu značku a dôveryhodnosť u čitateľov ?Google authorship (autorstvo) je možnosť prepojiť obsah

Dávid Michalík | dňa 20. decembra 2014 | do kategórie SEO Optimalizácia

Google autorstvo aktualizácia
Máte vo vašom firemnom blogu množstvo kvalitného obsahu, chcete si budovať vašu značku a dôveryhodnosť u čitateľov ? Google authorship (autorstvo) je možnosť prepojiť obsah ktorý sa nachádza vo výsledkoch vyhľadávania google a s profilom služby google+.

AKTUALIZÁCIA GOOGLE AUTORSTVA

Google autorstvo nie je fenomenálna novinka internetu, existuje už nejaký ten čas, bohužiaľ na Slovensku ešte nie je veľmi rozšírený čo môže byť pre vás výhoda.

Google autorstvo fungovalo na princípe zobrazenia fotografie a meno autora s prelinkovanim na google+ účet. Fotografia autora, ktorú vidíte pri odkaze bohužiaľ už nie je zobrazovaná (obrázok nižšie), google nedávno z nejakého dôvodu zablokoval fotografie a zobrazuje už len meno autora.

VYPLATÍ SA EŠTE AUTORSTVO POUŽÍVAŤ?

1. Hľadáte nejaké novinky, služby… ? Určíte bude u vás vzbudzovať väčšiu dôveryhodnosť´ vo výsledkoch vyhľadania odkaz kde nájdete meno autora.
2. Dovolím si tvrdiť odkaz s overeným autorstvom vám zabezpečí viac preklikov na vaše stránky.
3. Pozitívny vplyv pri riadení výsledkov vyhľadávania (SERP), nehovorím že dosiahnete TOP pozície vo vyhľadávaní, ale určite nejaké % google prikláňa aj google autorstvu.

Podobné články

Vyplnte nasledujúce polia